Ułatwienia dostępu

Testy sportowe

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że w sobotę 23 marca o godz. 10.00 w hali Szkoły Podstawowej Nr 4 w Niepołomicach, odbędą się obowiązkowe testy sprawnościowe do oddziału sportowego klasy pierwszej. Wszelkich informacji będzie można uzyskać od nauczycieli wychowania fizycznego w dniu testów. Wejście na halę sportową znajduje się na końcu parkingu, z boku budynku szkoły. Prosimy,  żeby dzieci miały strój sportowy oraz sportowe obuwie zmienne.

W skład testu sprawnościowego wchodzą następujące próby:

  • próba szybkości – bieg wahadłowy na czas 10 x 5m ( 1 próba)
  • próba skoczności – skok w dal z miejsca (3 próby – liczy się najlepszy wynik)
  • próba siły – rzut piłeczką palantową (3 próby – liczy się najlepsza)
  • pomiar wysokości i masy ciała – wyłącznie w celach informacyjnych, bez wpływu na rekrutację

DO ZOBACZENIA!

sp4 sekretariat

Leave a Reply