Ułatwienia dostępu

Rekrutacja do Szkoły Podstawowej nr 4 w Niepołomicach – nabór uzupełniający

na rok szkolny 2024/2025

Informujemy, że rekrutacja w postępowaniu uzupełniającym do oddziału sportowego klasy pierwszej w Szkole Podstawowej nr 4 w Niepołomicach na rok szkolny 2024/2025 rozpocznie się 20 maja 2024 r. i będzie przebiegać zgodnie z zamieszczonym harmonogramem.

Termin składania wniosków w rekrutacji uzupełniającej do oddziału sportowego:

Od 20.05.2024 r. do 24.05.2024 r.

Przeprowadzenie prób sprawności fizycznej dla kandydatów do oddziału sportowego klasy pierwszej:

25.05.2024 r. godz. 9:00

TESTY SPRAWNOŚCIOWE

Szanowni Państwo,

Informujemy , że w sobotę  25 maja  o godz. 9.00 w hali Szkoły Podstawowej Nr 4 w Niepołomicach, odbędą się obowiązkowe testy sprawnościowe do oddziału sportowego klasy pierwszej. Wszelkich informacji będzie można uzyskać od nauczycieli wychowania fizycznego w dniu testów. Wejście na halę sportową znajduje się na końcu parkingu, z boku budynku szkoły. Prosimy,  żeby dzieci miały strój sportowy oraz sportowe obuwie zmienne.

W skład testu sprawnościowego wchodzą następujące próby:

• próba szybkości – bieg wahadłowy na czas 10 x 5m ( 1 próba)

• próba skoczności – skok w dal z miejsca (3 próby – liczy się najlepszy wynik)

• próba siły – rzut piłeczką palantową (3 próby – liczy się najlepsza)

• pomiar wysokości i masy ciała – wyłącznie w celach informacyjnych, bez wpływu na rekrutację

admin
https://www.sp4niepolomice.pl